Üyelik Sözleşmesi

1-) Taraflar OzgenPlastik üyelik sözleşmesi, www.ozgenplastik.com sitesinin sahibi olan ve İstoç Toptancılar Çarşısı / İstanbul adresinde bulunan OzgenPlastik ile aşağıdaki şartları kabul ederek üye olan web sitesi kullanıcısı ('Üye') arasında OzgenPlastik'ın sunduğu hizmetlerden yararlanmasına ilişkin koşulların belirlenmesi için akdedilmiştir. OzgenPlastik ve web sitesi kullanıcısı ('Üye') üyelik sözleşmesinde ayrı ayrı OzgenPlastik ve Üye olarak tanımlanacaktır.
2-) Tarafların Hak ve Yükümlülükleri
2.1) Üye www.ozgenplastik.com‘un Onay Sistemi ile çalıştığını ve sadece Firmalara toptan satış hizmeti verdiğini kabul edecek ve vermiş olduğu siparişteki ürün veya ürünlerin stok durumu, öncelik sırası ve tedarik süresi gibi değişkenlere bağlı olarak onaylanmayabileceğini kabul edecektir.
2.2) Üye www.ozgenplastik.com‘da yer alan Kargo & Teslimat, İade Koşulları, Gizlilik Politikası ve Onay Sistemi bilgilendirmelerini okuyacak ve kabul edecektir. Belirtilen bilgilendirmelerin ve yönlendirmelerin Üye tarafından kabul edilmemesi veya belirtilenlerin aksi durumunda tavır sergilemesi halinde OzgenPlastik ilgili Üye’nin siparişini onaylamama ve iade işlemi gerçekleştirme hakkına sahiptir.
2.3) OzgenPlastik Üye’nin www.ozgenplastik.com adresi üzerinden vermiş olduğu siparişlerinde onaylanan ürünleri göndermekle, onaylanmayan ürünler için Üye’ye iade veya kendi seçtiği tutara denk muadil ürün-ürünleri göndermekle yükümlüdür.
2.4) Üye www.ozgenplastik.com adresinden yaptığı alışverişlerde sipariş vermiş olduğu ürünü kargo personelinden teslim alırken kontrol etmekle ve hasar-eksik var ise tutanak tutturmak ile yükümlü olup aynı gün içerisinde OzgenPlastik ile iletişime geçmesi gerektiğini aksi taktirde iade veya değişim yapılmayacağını kabul edecektir.
2.5) Üye www.ozgenplastik.com adresinden vermiş olduğu siparişinde onay bekleyen-onaylanmayan ürünler için iade talep etme hakkına sahiptir. OzgenPlastik bu maddeye dayanarak ilgili Üye’ye iade talep edilen ürünler için cayma hakkını kullanmasına ve Üye’nin ödemiş olduğu ücretin iade edilmesine olanak sağlamakla yükümlüdür.
*2 maddeden ibaret OzgenPlastik Üyelik Sözleşmesi, Üye tarafından her bir hükmü okunarak ve bütünüyle anlaşılarak elektronik ortamda onaylanmak suretiyle, onaylandığı an itibariyle yürürlüğe girmiştir.


Arama