Sözleşme Bilgileri

www.ozgenplastik.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında veya sonradan verdiğiniz isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, adres, e-posta vb. bazı bilgilerinizi www.ozgenplastik.com sunucularında tutmaktadır. www.ozgenplastik.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece www.ozgenplastik.com tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır.
www.ozgenplastik.com, üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.
www.ozgenplastik.com üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında ziyaretçinin izlediği, hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.
www.ozgenplastik.com müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn:Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.)
www.ozgenplastik.com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.
www.ozgenplastik.com ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, www.ozgenplastik.com sitesinden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla www.ozgenplastik.com alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu bilgileri saklamak yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler www.ozgenplastik.com ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında GlobalSign tarafından doğrulanmış 128bit SSL Şifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
www.ozgenplastik.com ile irtibata geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

OZGENPLASTİK

Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı / İstanbul
Telefon: +90 850 2555 225
E-Posta: [email protected]
Vergi Dairesi Güneşli, Vergi No: 8550785936
*Gizllik sizin içinde bizim içinde önemlidir.


Arama